Wigilia firmowa online

Tradycyjny świąteczny catering w opcji z dowozem


Firmowa Wigilia z dowozem!

Wiemy, że wszystko jest inne niż rok temu, ale wiemy też, że zawsze warto jest się spotykać i dzielić opłatkiem w tym świątecznym czasie z tymi, których szanujemy i których pracę doceniamy każdego dnia!  Tych, którzy na to po prostu zasługują! Dlatego inaczej musieliśmy podejść do Wigilii. Stwórz z nami swoje świąteczne spotkanie z pracownikami i Partnerami biznesowymi, a my je do Ciebie dowieziemy albo dostarczymy każdemu z pracowników z osobna. Dzięki temu i w takiej formie, przed monitorami, będziecie mogli jednak doświadczyć tych pełnych magii świątecznych chwil, które wszyscy pamiętamy, których cały rok z utęsknieniem wyczekujemy, a których nikt nam nie może przecież zabrać!

Dowieziemy na Twoje spotkanie wszystko to, co starannie skomponowane i najlepsze w naszej kuchni. Zdrowych, świeżych dań opartych na specjalnie wyselekcjonowanych, naturalnych, w większości lokalnych produktach każdy sobie przecież  życzy.   W tym roku jednak troszkę inaczej. Z dowozem !


Zamów telefonicznie

+48 531 429 439

Jak to działa?

Firmowe przyjęcie wigilijne z dowozem


  1. Ustalamy menu. Mamy standardowy zestaw wigilijny, musimy tylko wybrać danie główne spośród rybnego, mięsnego lub wegańskiego oraz deser ze standardowego lub wegańskiego. (link do menu znajdziesz poniżej)
  2. Istnieje możliwość domówienia opłatka oraz kompotu z suszu
  3. Ustalamy liczbę uczesników oraz podajemy ich adresy.
  4. Po zweryfikowaniu wszystkich uczesników ustalamy kosz realizacji
  5. Sowozimy w oznaczonym dniu ze specjalną instrukcją do przygotowania / podgrzania / i zaserwowania nawet przez niewtajemniczonych


Pobierz

Menu wigilijne

Skorzystaj z poniższego przycisku i pobierz menu wigilijne na swój komputer


Pobierz menu (PDF)

Zapisz się do naszego newslettera

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zostaw nam swój mail. Nasi subskrybenci mają dostęp do specjalnych promocji i rabatów.

Please wait…

Dziękujemy!


Adres

Restauracja BulwaR
Stary Rynek 37
Poznań


Godziny otwarcia

codziennie:
09.00 – 23.00


Zarezerwuj stolik

+48 533 181 171