O restauracji

Nowoczesna kuchnia regionalna w sercu Poznania

O restauracji

Jakie cechy powinna posiadać dobra restauracja? Klienci lokali gastronomicznych zwracają uwagę przede wszystkim na sposób obsługi klienta.

czytaj więcej
By zapewnić odpowiednią obsługę klienta kelnerzy powinni znać charakterystykę wszystkich potraw dostępnych w menu. Do ich obowiązków należy także znajomość składników poszczególnych dań. Czasami trafia się klient uczulony na dany składnik, dlatego by ostrzec go przed zjedzeniem potrawy trzeba najpierw wiedzieć, co się w niej znajduje.

Nie mniej istotne są jednak same serwowane dania. Ich wybór powinien być szeroki, ale nie nadmiernie. Znacznie ma też jakość składników oraz kunszt wykonania. Zazwyczaj lepsza będzie restauracja, która specjalizuje się w konkretnych rodzajach potraw niż taka, która ma ich w menu kilkadziesiąt.

Idealna lokalizacja

W samym sercu Starego Miasta w Poznaniu, z widokiem na ratusz.

Kuchnia regionalna

Nowatorskie spojrzenie na kuchnię Polską z elementami kuchni regionalnej

Winiarnia

Bogata kolekcja win z różnych regionów Starego kontynentu

DOBRA RESTAURACJA – STARY RYNEK, POZNAŃ

Restauracja Bulwar mieści się w czołówce najlepszych lokali restauracyjnych na terenie Poznania. Oprócz codziennej działalności zapewniamy także możliwość zorganizowania chrzcin, czy wesela. Tematyczne imprezy również są mocną stroną naszej firmy. Ogromną rolę odgrywa także lokalizacja. Nasz lokal usytuowany jest w dostępnym miejscu, w samym centrum Poznania. Jest to idealna lokalizacja zarówno dla turystów, jak i dla mieszkańców celem np. weekendowych wypadów. Oferujemy dobrą zabawę dla najmłodszych, ogródek do spędzenia długiego wieczoru ze znajomymi, fachową obsługę oraz odpowiednie podejście do klienta.


RESTAURACJA BULWAR

To nowatorskie spojrzenie na kuchnię Polską z elementami kuchni regionalnej.
Menu pokazuje regionalne tradycje połączone z nowoczesnością.

Opieramy na się na lokalnych polskich produktach, co najważniejsze pilnując sezonowości.
Ideą i zamysłem kuchni jest przedstawieniew jak najciekawszych treściach i teksturach polskiej natury, sezonu i tradycji.


Only for foodies

Capitalise on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test. Override the digital divide with additional clickthroughs from DevOps.

Restaurację Bulwar wyróżnia przede wszystkim nowoczesna kuchnia regionalna i lokalizacja. Znajdujemy się na płycie Starego Rynku na przeciwko jej głównej atrakcji Koziołków.

Oprócz pysznego jedzenia Gości czeka prawdziwa uczta dla oczu, jako że z okien restauracji rozpościera się fantastyczny widok na fontanny i płytę Starego Rynku. Nasza kuchnia bazuje na regionalnych , polskich przepisach serwowanych w nowoczesny, atrakcyjny sposób.


Chciałbyś/chciałabyś zoragnizować u nas Swoją imprezę? Napisz do nas.Bulwar – zobacz zdjęcia restauracji

Zobacz jak wyglądaja nasze potrawy oraz wnętrza naszego lolaku


Nasze dania

zobacz

Lokal

zobacz

Zapisz się do naszego newslettera

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zostaw nam swój mail. Nasi subskrybenci mają dostęp do specjalnych promocji i rabatów.

Please wait…

Dziękujemy!


Adres

Restauracja BulwaR
Stary Rynek 37
Poznań


Godziny otwarcia

codziennie:
09.00 – 23.00


Zarezerwuj stolik

+48 533 181 171