Imprezy Firmowe i integracyjne w Poznaniu

W samym centrum poznańskiego Starego Miasta
https://bulwarrestauracja.pl/wp-content/uploads/2020/07/IMG_7467-1024x683-1.jpg
https://bulwarrestauracja.pl/wp-content/uploads/2020/07/kolacja.jpg
https://bulwarrestauracja.pl/wp-content/uploads/2020/07/IMG_5265-e1523445717951-684x1024-1.jpg
https://bulwarrestauracja.pl/wp-content/uploads/2020/07/IMG_9086-1024x684-1.jpg

Imprezy Firmowe i integracyjne w Poznaniu

Title:

Description:

Szukasz odpowiedniego miejsca na imprezę firmową w Poznaniu, której Twoi pracownicy na długo nie zapomną?


Szukasz odpowiedniego miejsca na imprezę firmową, której Twoi pracownicy na długo nie zapomną? Warto wybrać sprawdzone oferty. Dobrze dobrana restauracja zapewni nie tylko smaczne jedzenie, ale zadba o wspaniałą atmosferę i pomoże w kwestiach organizacyjnych.

Wszyscy wiemy jak dużą role odgrywają dla pracowników imprezy firmowe. Poznań ma do zaoferowania nie tylko piękną architekturę i niepowtarzalny klimat. Znajdziemy w nim też idealne miejsca na zorganizowanie wieczoru integracyjnego takie jak Restauracja Bulwar.

Położona w samym centrum poznańskiego Starego Miasta, Restauracja Bulwar stanowi zaskakujące połączenie staropolskiej kuchni z nowoczesnością. Ideą przewodnią tutaj jest podawanie dań z lokalnych produktów, ze zważeniem na ich sezonowość i tradycję przepisów. Nowatorskie podejście przyciąga do niej osoby ciekawe kuchni i otwarte na nowe możliwości. W swojej ofercie posiada nie tylko standardowe menu ważne przez cały rok. Restauracja zajmuje się ponadto organizowaniem wesel, imprez okolicznościowych, firmowych, a nawet słynnych kolacji w ciemnościach.

Restauracja Bulwar posiada w swojej ofercie odrębne menu na imprezy okolicznościowe. Znajdziemy w nim polskie dania przygotowane w starodawny sposób ale z nowoczesnym spojrzeniem. Organizacja imprezy integracyjnej dla firmy może stanowić świetną wyprawę po lokalnych smakach. Goście będą mogli poznać aromat i smak między innymi prawdziwych steków wędzonych w dymie z kory dębu, czy pierś z kaczki glazurowanej miodem gryczanym z papierówką. A na deser skosztować pysznych lodów bądź sorbetu. Jak widać nie są to typowe dania, które możemy spotkać na okolicznościowej imprezie czy weselu. Przygotowane z jak największą starannością z wykorzystaniem świeżych, wysokojakościowych lokalnych produktów, gwarantują niezapomniane przeżycia smakowe. Dzięki temu impreza integracyjna nabierze nowego wymiaru. Ponadto restauracja oferuje open bar i szeroki wybór alkoholi i drinków.

Warto zarezerwować termin już i teraz i omówić najważniejsze szczegóły. Położenie w centrum miasta pozwała na łatwą komunikację i dojazd, niezależnie od tego gdzie znajduje się Wasza firma.

Restauracja Bulwar powita Was z otwartymi ramionami i zapewni profesjonalną obsługę gości. Specjalnie przygotowane menu trafi w gusta każdego z uczestników. W końcu znalazłeś miejsce na zorganizowanie takiego eventu jak imprezy integracyjne. Poznań jest pięknym miastem o bogatej tradycji i ciekawej, smacznej kuchni. Dlaczego więc nie połączyć tych dwóch elementów ze sobą?
Plik do pobrania

SET MENU 2022

Aktualna oferta 2022 Bulwar
Poberz menu (PDF)

Plik do pobrania

MENU PLATEROWE 2022

Aktualna oferta 2022 Bulwar
Poberz menu (PDF)

Telefon
+48 61 665 85 85
E-mail
rezerwacje@bulwarrestauracja.pl
Adres
Stary Rynek 37

Zapisz się do naszego newslettera

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zostaw nam swój mail. Nasi subskrybenci mają dostęp do specjalnych promocji i rabatów.

Please wait…

Dziękujemy!


Adres

Restauracja BulwaR
Stary Rynek 37
Poznań


Godziny otwarcia

codziennie:
09.00 – 23.00


Zarezerwuj stolik

+48 533 181 171