Przyjęcia Ślubne na Starym Rynku w Poznaniu

Urokliwa atmosfera i nienaganna obsługa sprawią, że przyjęcie będzie perfekcyjne!
https://bulwarrestauracja.pl/wp-content/uploads/2020/07/6-1024x676-1.png
https://bulwarrestauracja.pl/wp-content/uploads/2020/07/IMG_7467-1024x683-2.jpg
https://bulwarrestauracja.pl/wp-content/uploads/2020/07/25-1024x761-1.png
https://bulwarrestauracja.pl/wp-content/uploads/2020/07/3-1024x715-1.png

Przyjęcia Ślubne na Starym Rynku w Poznaniu

Title:

Description:

PRZYJĘCIA ŚLUBNE – STARY RYNEK POZNAŃ


Przyjęcia w dniu ślubu warto organizować w miejscu dobrze skomunikowanym, a jednocześnie urokliwym. Istotna jest także jakość obsługi i serwowanych potraw. Restauracje w centrum miasta to obiekty, w których warto urządzać przyjęcia ślubne – Stary Rynek w Poznaniu z pewnością jest takim właśnie punktem na mapie Wielkopolski!

Gdzie organizowane są najpiękniejsze przyjęcia ślubne w Poznaniu? Na uwagę zasługuje zwłaszcza samo serce Starego Miasta. Urządzając obiad, przyjęcie lub wesele w takim miejscu można liczyć na moc wzruszeń. Z okien restauracji roztaczają się przepiękne widoki na starówkę oraz fontanny i posągi. Wieczorami Stary Rynek jest rozświetlony. Ciepłe światła dekoracji dodają temu miejscu nieodpartego wręcz uroku. Goście i Para Młoda otrzymują więc dodatkowy prezent – czas spędzony w samym centrum starówki. Co ważniejsze, można rozsiąść się zarówno wewnątrz, jak też na ogródku restauracyjnym. Zwłaszcza latem możliwość podziwiania Rynku z zewnątrz jest bezcenna! Udekorowane świeczkami i kwiatami stoliki robią wrażenie, a nastrój jest niezwykle romantyczny. Oczywiście pobyt powinien być urozmaicony wykwintnymi potrawami i napojami. Dlatego przyjęcia ślubne na Starym Rynku w Poznaniu najlepiej organizować w restauracjach, które słyną ze szczególnie dobrej i innowacyjnej kuchni. Takim miejscem jest restauracja Bulwar.


KUCHNIA REGIONALNA, CZYLI PRZYJĘCIA ŚLUBNE W POZNANIU

Dlaczego przyjęcia ślubne w Poznaniu warto organizować na Starym Rynku? Na przyjęciu w stylu wielkopolskim goście powinni posmakować pysznych potraw regionalnych. Wykwintna kuchnia wielkopolska to najczęściej połączenie nowoczesnej formy i przepisów tradycyjnych. Takie innowacyjne rozwiązania wprowadzane są w najznamienitszych restauracjach na całym świecie. Zabawa weselna to doskonały moment, by spróbować tak wyrafinowanego menu. Właśnie dlatego w centrach miast warto urządzać przyjęcia ślubne – Stary Rynek w Poznaniu to jedno z takich miejsc. Najlepsze lokale w Wielkopolsce znaleźć można właśnie tam.

W Bulwarze serwowane są prawdziwe pyszności, wytwarzane z użyciem produktów lokalnych. Sezonowe owoce i warzywa są zupełnie odmienne w smaku! Oprócz tego potrawy są niezwykle bogate, a doznania smakowe niezapomniane.

Przyjęcia ślubne w Poznaniu warto organizować w miejscach, które się wyróżniają. Każdy z gości chętnie spędzi czas w restauracji usytuowanej w samym sercu zabytkowej części miasta. Nie bez znaczenia jest wyśmienite menu z akcentami regionalnymi. Urokliwa atmosfera i nienaganna obsługa sprawią, że przyjęcie będzie perfekcyjne! Wszystko to znaleźć można w naszej restauracji Bulwar, zlokalizowanej na Starym Rynku w Poznaniu.
Telefon
+48 61 665 85 85
E-mail
rezerwacje@bulwarrestauracja.pl
Adres
Stary Rynek 37

Zapisz się do naszego newslettera

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zostaw nam swój mail. Nasi subskrybenci mają dostęp do specjalnych promocji i rabatów.

Please wait…

Dziękujemy!


Adres

Restauracja BulwaR
Stary Rynek 37
Poznań


Godziny otwarcia

codziennie:
09.00 – 23.00


Zarezerwuj stolik

+48 533 181 171