Muzyka na żywo – Restauracja Bulwar na Starym Rynku w Poznaniu

Uprzyjemniamy próbowanie naszych potraw nutami muzyki
https://bulwarrestauracja.pl/wp-content/uploads/2020/07/26-1024x735-1.png
https://bulwarrestauracja.pl/wp-content/uploads/2020/07/22-1024x642-1.png
https://bulwarrestauracja.pl/wp-content/uploads/2020/07/21-1024x704-1.png
https://bulwarrestauracja.pl/wp-content/uploads/2020/07/23png-1024x718-1.png

Muzyka na żywo – Restauracja Bulwar na Starym Rynku w Poznaniu

Title:

Description:

RESTAURACJA BULWAR ZAPRASZA!


Trafiłeś na stronę naszej restauracji, dzięki wpisaniu w wyszukiwarkę hasła muzyka na żywo restauracja Poznań? Cieszymy się, że tu jesteś i serdecznie zapraszamy do odwiedzenia restauracji Bulwar, która dba zarówno o podniebienia, jak i dobre humory swoich gości.

Dźwięki granej na żywo muzyki umilą każde spotkanie towarzyskie. Bez względu na to, czy poszukujesz miejsca na rodzinne biesiadowanie w przyjemnej atmosferze, czy może chcesz spędzić beztroskie chwile w gronie znajomych, nasza restauracja będzie idealnym wyborem. Nie wiesz, gdzie zaprosić ukochaną osobę podczas wizyty w Poznaniu? Zapraszamy do naszej restauracji – pyszne potrawy i klimat miejsca na pewno zrobią na Was dobre wrażenie.

Przepyszne menu, urocze otoczenie poznańskiego rynku i zapadająca w pamięć melodia muzyki na żywo – czego chcieć więcej, aby zrelaksować się i spędzić miło czas?


MUZYKA NA ŻYWO RESTAURACJA STARY RYNEK POZNAŃ – KRÓTKO I ZWIĘŹLE NA TEMAT MIEJSCA O NAZWIE BULWAR

Zapraszamy każdego, kto ma ochotę poznać smaki wielkopolskiej kuchni regionalnej w nowoczesnym wydaniu. Gwarantujemy piękny widok na fontanny i poznański rynek. Uprzyjemniamy próbowanie naszych potraw nutami muzyki granej na żywo. Zapewniamy, że czas spędzony w naszym lokalu będzie wyjątkowym doświadczeniem. Dbamy, aby nasi goście wychodzili z restauracji zadowoleni i chętnie do nas wracali. Odwiedź nas i przekonaj się, że w sercu Poznania znajduje się restauracja, w której nie tylko spróbujesz smacznego jedzenia, ale także naładujesz się pozytywną energią.


ŚWIĘTA – CZAS PRZYGOTOWAŃ

Święta to piękny czas w roku. Cała rodzina przygotowuje się, aby chociaż przez te kilka dni być wyłącznie dla siebie, aby ten świąteczny okres był czasem odpoczynku od spraw codziennych. Niestety, Święta to również ogrom przygotowań. Przedświąteczne porządki, zakupy, szukanie prezentów, a w tym wszystkim przygotowanie świątecznych potraw. Świąteczny czas tak szybko mija, pomyślmy więc trochę o sobie i zamówmy catering świąteczny – Poznań oferuje masę regionalnych potraw, również świątecznych i takie właśnie dostarczymy Ci prosto do domu, abyś mógł spędzić więcej czasu z bliskimi.

Telefon
+48 61 665 85 85
E-mail
rezerwacje@bulwarrestauracja.pl
Adres
Stary Rynek 37

Zapisz się do naszego newslettera

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zostaw nam swój mail. Nasi subskrybenci mają dostęp do specjalnych promocji i rabatów.

Please wait…

Dziękujemy!


Adres

Restauracja BulwaR
Stary Rynek 37
Poznań


Godziny otwarcia

codziennie:
09.00 – 23.00


Zarezerwuj stolik

+48 533 181 171